O nás

Profil společnosti quick-mix

Společnost quick-mix, se sídlem v německém Osnabrücku, je jednou ze složek mezinárodního koncernu Sievert AG & Co. KG, jehož páteří je holdingová společnost s působením v různých odvětvích stavebnictví.

Firma quick-mix vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii pro všechny stavební obory, kde se pevně etablovala jako firma, která udává směr ve stavebním průmyslu. To vše především díky vysoké technologické úrovni výzkumu a vývoji v oblasti suchých maltových směsí.

Společnost quick-mix k.s., IČ: 25522523, se sídlem Brno - Černovice, Vinohradská 1112/82, PSČ 618 00, je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl A, vložka 9416 a je podrobena jednotnému řízení společnosti quick-mix Gesellschaft für Auslandsbeteiligungen mbH, se kterou tvoří koncern ve smyslu § 79 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích).

Koncern Sievert

qm Suché maltové směsi a stavební chemie - quick-mix
hahne Speciální stavební chemie - hahne
handel Logistika - sievert handel transporte

Kvalita společnosti quick-mix

Požadavky na kvalitu výrobků jsou od samotného vývoje, přes výrobní fáze až po hotový produkt pevně stanoveny a pravidelně ověřovány podle certifikace ISO 9001.

Historie a současnost společnosti quick-mix

Firma quick-mix je jednou ze složek mezinárodního koncernu Sievert AG, se sídlem v německém Osnabrücku. Díky bezmála stoletému působení v různých odvětvích evropského průmyslu a stavebnictví, spolu s obratem více než 400 milionů EUR, se koncern Sievert AG zařadil mezi respektované a uznávané výrobní společnosti.

Provozuje více než 60 výrobních závodů v Německu, Číně, Lucembursku, Holandsku, Polsku, Rusku, České republice a Slovensku, ve kterých pracuje více než 1300 zaměstnanců.

Firma quick-mix vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii pro všechny stavební obory, kde se pevně etablovala jako jedna z firem, které udávají směr ve stavebním průmyslu.

Široký sortiment společnosti quick- mix pokrývá téměř veškeré potřeby moderního stavitelství a zahrnuje především produkty z oblastí malt a stavebních lepidel, produktů pro lícové zdivo, speciální stavební chemii, zahradu a zateplení.

Za více než 30 let působení ve sféře stavebnictví si firma quick-mix získala velmi dobré jméno a uznání v mnoha zemích. Produkce quick-mix zahrnuje výrobu v 29 moderních výrobních závodech v Německu, Česku, na Slovensku, v Rusku, Polsku, Lucembursku a Číně.

Výrobky quick-mix jsou dodávány do 18 evropských a asijských zemí.

Od roku 1998 působí firma quick-mix i na českém trhu, kde zaujala pozici dodavatele stavební chemie s pečetí evropské tradice kvality.

V roce 2010 zahájila firma quick-mix výrobu v novém výrobním závodě na Slovensku, s pokrytím potřeb slovenských a maďarských zákazníků.

Od roku 2012 rozšířila firma quick-mix na českém a slovenském trhu své portfolio výrobků o divizi tubag, která nabízí speciální stavební malty s obsahem trasu pro sanace historických objektů (www.tubag.cz).

Od roku 2015 se stala značka quick-mix lídrem a pomyslnou “jedničkou” na německém trhu suchých maltových směsí. Díky spojení se společností Schwenk Putztechnik GmbH & Co. KG byla pokryta celková poptávka na německém a švýcarském trhu. Tradiční a silné značky Schwenk Puztechnik a quick-mix spojuje stejný obor činnosti. Jsou specialisté na výrobu suchých maltových směsí a stavební chemie.

Požadavky na kvalitu veškerých výrobků firmy quick-mix jsou od počátku vývoje, přes výrobní fázi až po hotový produkt, pevně stanoveny a pravidelně ověřovány podle certifikace ISO 9001.