Aktuality a Akce

 • tubag pomáhá!

  Rekonstrukce Tureckého mostu v Hnúšti

 • Semináře Sanace a restaurování 2017

  Divize tubag společnosti quick-mix k.s. si Vás dovoluje pozvat na již IV. ročník odborných seminářů, které jsou zaměřeny na obnovu a rekonstrukce historických objektů.

 • tubag a nejstarší sakrální památka na Slovensku

  Jsme potěšeni, že materiál TKP značky tubag byl zvolen pro náročné opravy nejstarší sakrální památky na Slovensku, rotundy svätého Juraja u Nitranské Blatnice.

  Více informací České televize o rotundě zde: http://goo.gl/86c2f3

 • Semináře Sanace a restaurování 2016

  Divize tubag společnosti quick-mix k.s. pořádá v termínech 23.2. - 25.2.2016 již třetí ročník odborných seminářů, které jsou zaměřeny na obnovu a rekonstrukce historických objektů. V rámci České republiky se uskuteční semináře ve 3 městech - v Olomouci, Brně a Praze. Letošním tématem semináře volně navazují na ročníky předešlé, a zaměřují se na nejčastěji vyskytující se problémy - tedy problematické části fasád u historických objektů.

 • Semináře Sanace a restaurování 2015

  Divize tubag společnosti quick-mix si Vás dovoluje pozvat na druhý ročník série odborných seminářů Sanace a restaurování 2015, které jsou primárně zaměřeny na obnovu a rekonstrukce historických objektů. Semináře se uskuteční v 6 městech České republiky a na Slovensku a dotknou se tradičně diskutovaných témat, stejně jako představí novinky z oblasti technologií pro obnovu památkových objektů.

 • První ročník seminářů Sanace a restaurování 2014

  V únoru a březnu letošního roku uspořádala divize tubag první ročník odborných seminářů, zaměřených na rekonstrukce a obnovu historických objektů v České republice a na Slovensku. Cílem seminářů bylo především zprostředkovat aktuální informace a poskytnout prostor pro diskusi odborné veřejnosti, to vše za přítomnosti a pomoci erudovaných odborníků, kteří jsou s péčí o památkové objekty dlouhodobě spjati. Semináře se konaly v Brně, Olomouci, Bratislavě a Košicích a jsme velmi potěšeni oznámit, že seminářů se v těchto čtyřech termínech zúčastnilo přes 200 účastníků.

 • Restaurování a sanace historických budov

  Trass v období antiky
  Trass objevili a začali používat Řekové, Féničané a Římané. Stavební příručky z 1. století př. n. l. dokumentují, jak se trass míchal např. s cihlovou moučkou nebo vápnem a používal jako stavební pojivo. Skutečnost, že některé stavby, např. akvadukty, zůstaly zachovány do dnešní doby a jsou stále plně funkční, jednoznačně vypovídá o jejich kvalitě.

 • Trasové malty získaly ocenění

  Společnost quick-mix SK s.r.o. získala na uplynulém veletrhu Pamiatky 2013, který byl součástí největšího stavebního veletrhu na Slovensku – CONECO, hlavní cenu v kategorii "Novinka veľtrhu" za exponát "Trasové malty". Cena je tradičně udělovaná těm nejzajímavějším exponátům, které jsou veřejnosti představovány na veletrhu vůbec poprvé.

 • Specializovaný veletrh Pamiatky 2013

  Společnost quick-mix SK s.r.o. se stala generálním partnerem blížícího se veletrhu Pamiatky 2013, který bude součástí organizace největšího stavebního veletrhu na Slovensku (CONECO) a koná se ve dnech 9. 4. - 13. 4. 2013 na bratislavském výstavišti. Ve spolupráci s pořadatelem veletrhu připravujeme mnoho zajímavých prezentací a společných seminářů, především na téma využití trasových malt řady tubag při rekonstrukcích památkových objektů.

  Hala B Stred, stánek 305.

 • Zvýšená mechanická odolnost a trvanlivost trasových malt

  Historická stavební díla jsou v dnešní době exponována vyššímu zatížení a vlivům současného životního prostředí, oproti času jejich výstavby.
  U stavebních materiálů, které obsahují příměs original tubagTrassu, je však předpokladem příznivé ovlivnění jejich fyzikálních i chemických vlastností, především pak zvýšení mechanické odolnosti a trvanlivosti stavebních pojiv. Rizika spojená s působením moderního prostředí jsou tak výrazně snížena.

 • Rekonstrukce hradu Krásna Hôrka s produkty tubag

  Společnost quick-mix k.s. se aktivně podílí na rekonstrukci hradu Krásná Hôrka, který je významnou národní kulturní památkou na Slovensku. Hrad se nachází nad obcí Krásnohorské Podhradie, byl vybudován už ve 13. století a po dlouhá léta patřil k nejvýznamnějším památkám. V roce 2012 ho však postihl silný požár a rozsáhle poškodil. V současné době probíhá záchrana hradu, přičemž vyzdívka korunního zdiva bude kompletně provedena zdicími maltami značky tubag. V příloze naleznete fotodokumentaci z probíhajících prací.

Společnost

Kontakt

Brno – centrála společnosti

quick-mix k.s
Vinohradská 82, 618 00 Brno
Tel.: (+420) 515 500 815
Mobil: (+420) 777 661 144
IČ: 255 22 523, DIČ: CZ25522523

Mukařov - pobočka a sklad

U Mototechny 89
251 62 Tehovec – Mukařov
Tel.: (+420) 281 869 015
Mobil: (+420) 777 763 356

O projektu

Server představuje vysoce kvalitní a na českém trhu ojedinělou řadu produktů tubag, které vyrábí společnost quick-mix k. s. - maltové směsi, které jsou primárně určeny pro sanace a restaurování historických památek. Svou jedinečnou recepturou jsou vhodné a vysoce šetrné k použití na většině památkových objektů. Více o všech technologických výhodách a vlastnostech se dozvíte v sekci tubag Trass.

Sekundárním cílem projektu www.zachranapamatek.cz je přispět ke zviditelnění a vyšší informovanosti široké veřejnosti i odborníků z řad projektantů, architektů, památkářů nebo technologů v oblasti sanací a restaurování historických objektů.