O projektu

quick-mixServer představuje vysoce kvalitní a na českém trhu ojedinělou řadu produktů tubag, které vyrábí společnost quick-mix k. s. - maltové směsi, které jsou primárně určeny pro sanace a restaurování historických památek. Svou jedinečnou recepturou jsou vhodné a vysoce šetrné k použití na většině památkových objektů. Více o všech technologických výhodách a vlastnostech se dozvíte v sekci tubag Trass.

Sekundárním cílem projektu www.zachranapamatek.cz je přispět ke zviditelnění a vyšší informovanosti široké veřejnosti i odborníků z řad projektantů, architektů, památkářů nebo technologů v oblasti sanací a restaurování historických objektů.

 

Kdo stojí za portálem www.zachranapamatek.cz?

Z výše uvedeného je zřejmé, že zřizovatelem i provozovatelem portálu je společnosti quick-mix k. s. Společnost quick-mix, se sídlem v německém Osnabrücku, je jednou ze složek mezinárodního koncernu Sievert AG & Co. KG, jehož páteří je holdingová společnost s působením v různých odvětvích stavebnictví.

Firma quick-mix vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii pro všechny obory stavebního průmyslu, kde se již pevně etablovala jako značka produktů s nejvyšší kvalitou.

Obchodní značka tubag vznikla již v roce 1922 a to spojením menších soukromých kamenolomů, které se později etablovali na evropském trhu jako úspěšná společnost tubagTuffsteinund Basalt Werke AG. Tato společnost si téměř celé století velice pilně budovala pevnou pozici předního výrobce a dodavatele trasových pojiv na německém a nizozemském trhu.

V roce 2004 společnost tubagTuffsteinund Basalt Werke AG vstupuje do mezinárodního koncernu Sievert AG & Co. KG, který zařazuje značku tubag a její produkty pod jednu ze svých nejúspěšnějších divizí – quick-mix. Značka tubag je v oblasti trasových pojiv i trasových maltových směsí v současné době na celém evropském trhu jednoznačným leaderem.