O projektu

Sievert

Web www.zachranapamatek.cz představuje vysoce kvalitní a na českém trhu ojedinělou řadu produktů tubag, které v České republice zastupuje společnost Sievert CZ k.s. Produkty tubag jsou primárně určeny pro sanace a restaurování historických památek, a svou jedinečnou recepturou jsou vhodné a vysoce šetrné k použití na většině památkových objektů. Více o všech technologických výhodách a vlastnostech se dozvíte v sekci tubag Trass.

Cílem projektu www.zachranapamatek.cz je též přispět ke zviditelnění a vyšší informovanosti široké veřejnosti i odborníků z řad projektantů, architektů, památkářů nebo technologů v oblasti sanací a restaurování historických objektů.

 

Kdo stojí za portálem www.zachranapamatek.cz?

Zřizovatelem a provozovatelem portálu www.zachranapamatek.cz je společnost Sievert CZ k.s., která je jednou ze složek mezinárodního koncernu Sievert SE se sídlem v německém Osnabrücku (www.sievert.de).

Obchodní značka tubag vznikla již v roce 1922 a to spojením menších soukromých kamenolomů, které se později etablovali na evropském trhu jako úspěšná společnost tubagTuffsteinund Basalt Werke AG. Tato společnost si téměř celé století velice pilně budovala pevnou pozici předního výrobce a dodavatele trasových pojiv na německém a nizozemském trhu.

V roce 2004 společnost tubagTuffsteinund Basalt Werke AG vstupuje do mezinárodního koncernu Sievert SE. Značka tubag je v oblasti trasových pojiv i trasových maltových směsí v současné době na celém evropském trhu jednoznačným leaderem.